Autoryzowany Serwis BMW Inchcape Park.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Autoryzowany Serwis BMW Inchcape Warszawa.

Autoryzowany Serwis BMW Inchcape Park.

Nowy autoryzowany serwis BMW Inchcape Park w Warszawie!

Serwis BMW Inchcape Park to innowacyjne miejsce, w którym nasi doświadczeni eksperci serwisowi kompleksowo dbają o samochody marki BMW.

W nowoczesnej hali, zlokalizowanej przy ul. Łopuszańskiej 38B w Warszawie znajdują się cztery stanowiska do przyjmowania Klientów serwisu mechanicznego. Hala serwisowa mieści 10 podnośników, 3 stanowiska recepcji bezpośredniej oraz dodatkowe 2 stanowiska do diagnostyki.

W serwisie BMW Inchcape Park, podobnie jak w pozostałych lokalizacjach, w centrum uwagi stawiani są Klienci oraz jakość świadczonych usług.

Odpowiadając na bieżące potrzeby Klientów, w Inchcape Park niemal wszystkie procesy, takie jak umawianie wizyty, konsultacje, sam serwis czy płatności, mogą odbywać się zdalnie. Wystarczy przyjechać do serwisu BMW Inchcape Park, zaparkować auto w wyznaczonym miejscu, a kluczyk pozostawić w skrytce, w tzw. kluczykomacie. Postęp prac można śledzić na przesłanym przez doradcę filmie, a za pośrednictwem aplikacji zdecydować o zakresie świadczonych usług.

Bezkontaktowe pozostawianie lub odbiór samochodu są możliwe nawet poza godzinami pracy oddziału, 24/7.

W nowej lokalizacji przy ulicy Łopuszańskiej w Warszawie Klienci mogą skorzystać nie tylko z profesjonalnego serwisu BMW, ale także znajdą bogaty wybór używanych modeli aut wszystkich marek. Są one dostępne w ramach oferty Inchcape Certified, którą stanowią samochody z niskim przebiegiem poniżej średniej wartości dla danego wieku, modele o niskim stopniu zużycia oraz ze szczegółowo sprawdzoną historią pod względem technicznym. Wśród nich nie zabraknie również aut z portfolio MINI i BMW, w tym z certyfikatem BMW Premium Selection i 24-miesięczną ochroną gwarancyjną na wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne. Osoby, które chciałyby zamienić swój dotychczasowy pojazd, mogą zrobić to w prosty sposób, korzystając z pełnej obsługi finansowej uwzględniającej potrzeby zarówno osób indywidualnych, jak też podmiotów instytucjonalnych czy opcji odkupu starego auta.

Serwis BMW Inchcape Park to czwarta lokalizacja Grupy Inchcape w Polsce. Firma obecna jest w kraju od 2004 roku jako partner marek BMW, BMW Motorrad i MINI. Posiada salony i serwisy w Poznaniu, Wrocławiu oraz Warszawie, gdzie prowadzi sprzedaż i obsługę samochodów i motocykli marki BMW oraz samochodów MINI.

Inchcape Motor Polska należy do największej światowej grupy Inchcape, zajmującej się sprzedażą i obsługą samochodów oraz motocykli różnych marek.

Autoryzowany Serwis BMW Inchcape Park.